Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Jeśli jesteś nowy na forum i zaczynasz myśleć o rekonstrukcji 101Abn, nie wiesz od czego zacząć - najpierw koniecznie przejżyj wątki w tej kategorii!

Moderatorzy: Mako, Jackson


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez past » Pn mar 27, 2006 2:20 pm

Sorry Panowie , nie chciałem nikogo urazić , jestem od jakiegoś czasu członkiem N44, a ponieważ szukam informacji wszędzie i u do was zaglądam
iechota US ARMY
www.bigredone.pl
past
zarejestrowani
 
Posty: 81
Dołączył(a): So sty 28, 2006 8:09 pm
Lokalizacja: Wrocław


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez Lt.Horne » Pn mar 27, 2006 7:27 pm

Dołączam się do przedmówcy :-).
Avatar użytkownika
Lt.Horne
zarejestrowani
 
Posty: 88
Dołączył(a): Wt sty 31, 2006 5:06 pm
Lokalizacja: Łódź


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez past » Pn mar 27, 2006 7:38 pm

Panowie konkurencja jest zdrowa , byle w dobrych granicach , acz współpraca ważniejsza w koncu wszyscy bijemy Niemców
iechota US ARMY
www.bigredone.pl
past
zarejestrowani
 
Posty: 81
Dołączył(a): So sty 28, 2006 8:09 pm
Lokalizacja: Wrocław


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez mat99 » Pn mar 27, 2006 10:25 pm

Amen:-)
ucp.php?i=profile&mode=signature
Avatar użytkownika
mat99
101st
101st
 
Posty: 2471
Dołączył(a): Wt gru 27, 2005 10:29 am
Lokalizacja: Wawa/Krak


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez Moody » Śr maja 24, 2006 9:33 pm

Hmm...mam nadzieję że dobrze trafiłem. Mam pytanie ,jak moża sprowadzić z zagranicy przykładowo Hełm M2, bardziej interesuje mnie jak można zapłacić. Z góry dziękuje
Moody
zarejestrowani
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn mar 06, 2006 6:06 pm


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez Larwa » Śr maja 24, 2006 9:50 pm

witaj
Jeśli chodzi o płatności to najtaniej wychodzi jeżeli masz konto na Peypal'u albo znasz kogos kto takie konto posiada, a jeśli nie to pozostaje Ci jeszcze np. western union tylko że wtedy płacisz o ile dobrze wyczytałem 10$?
A co do sprowadzenie to na stronie głównej masz masę linków i do sklepów z militariami jak i do aukcji internetowych
Jeśli napisałem coś nie tak to proszę mnie poprawić :)

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Larwa
zarejestrowani
 
Posty: 80
Dołączył(a): Wt maja 02, 2006 12:32 pm
Lokalizacja: Jordanów


Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez marian » Śr maja 24, 2006 11:32 pm

zarówno żeby zarejestrować się w PayPalu jak i BidPay (serwis płatniczy western union), trzeba mieć kartę kredytową, z tego co kojarzę, na pewno honorowana jest Visa. Nie musi to być koniecznie "prawdziwa" karta - może być to "wirtualna" karta do płatności elektronicznych mbanku.

kiedy płacisz przez PayPal, kosztuje Cię to tylko tyle, ile bank wydający Ci kartę pobiera prowizji za przeliczenie funduszy ze złotówek na dolary

przy płaceniu przez BidPay płacisz z tego co pamiętam dodatkowo min 8$ prowizji dla BidPay, czasem więcej, jeśli chcesz żeby kasa do adresata dotarła szybciej (czasem sprzedawcy na ebayu wymagają aby kasa dotarła do nich w określonym czasie)

Ogólnie to polcam PayPal, bo jest dużo wgodniejszy i dla kupującego i dla sprzedającego, co więcej, zdecydowana większość sprzedawców na ebayu akceptuje PayPal, a znacznie mniejsza część BidPay - to jakie płatności wchodzą w grę, musisz doczytać w specjalnej sekcji każdej aukcji
Avatar użytkownika
marian
101st
101st
 
Posty: 1894
Dołączył(a): N gru 18, 2005 7:57 pm
Lokalizacja: Warszawa


Re: Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez gruby » So paź 30, 2010 5:28 pm

Mam małą prośbę. Czy moglibyście podać mi parę adresów internetowych sklepów z oporządzeniem , a przede wszystkim z umundurowaniem w Hongkongu? Tak się akurat zdarzyło,że jestem tu i będę jeszcze parę dni. Niestety nie mam za bardzo czasu na szukanie w internecie adresów sklepów a chętnie bym odwiedził parę sklepów (mam nadzieję ,że będą miały adresy stacjonarne) i zobazcył jakie mają produkty na żywo.
Avatar użytkownika
gruby
zarejestrowani
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lis 01, 2009 11:22 pm
Lokalizacja: Koszalin


Re: Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez gruby » N paź 31, 2010 2:24 pm

Znalazłem takie buty. Fotki robione niestety telefonem. Oceńcie po wyglądzie czy są w porządku bo ja nie mam możliwości porównania. Cena butów lepiej niż przyzwoita.

Okazało się, że mundury sprzedawane z Hong Kongu są produkowane w Chinach. Ich jakość jest lepsza niż z Sturmu, ale i cena jest wyższa.
Załączniki
IMAGE_075.jpg
IMAGE_075.jpg (28.03 KiB) Przeglądane 15587 razy
IMAGE_072.jpg
IMAGE_072.jpg (35.83 KiB) Przeglądane 15587 razy
Avatar użytkownika
gruby
zarejestrowani
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lis 01, 2009 11:22 pm
Lokalizacja: Koszalin


Re: Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez war correspondent » Pn lis 01, 2010 9:14 am

Butexy wyglądają OK., ale jeśli nie będę miał ich w rękach, to nie powiem Ci czy są dobre czy nie...... Ja zakupiłem swoje 5 lat temu w ampolu (czy jak tam się ta firma nazywa....). Buty szyte przez tych co robili je dla US Army w okresie 2WW (Corcoran) . Jestem z nich strasznie zadowolony. Wywaliłem ponad 500 PLN, ale warto było, i wszystkim będę polecał ten zakup !!!!

M.

PS. Kochanieńki... Od 1997 roku Hongkong jest częścią Chińskie Republiki Ludowej. Na mocy porozumienia z GB H ma wyjątkowe traktowanie i wyjątkowy status w Chinach. Tak więc nie możesz napisać, że coś okazało się produktem chińskim, ponieważ z założenia i mocy prawa nim jest!!!!
Avatar użytkownika
war correspondent
101st
101st
 
Posty: 965
Dołączył(a): Pn wrz 25, 2006 9:54 am


Re: Pytanie - sprowadzanie sprzętu zza granicy

Postprzez Baniak » Wt lis 02, 2010 10:14 am

Taka oto wypowiedź padła o korkach z Azji:

mat99 napisał(a):radze uważać z tymi z Singapuru czy HK.
Miałem kiedys takie (tylko nie pamietam juz czy z Singapuru czy z HK).... po "Ardenowej" nocce w Modlinie farba z nich zaczeła schodzic....duża róznica jakosciowa w stosunku do Ampolowych...


viewtopic.php?f=17&t=1299&p=16690&hilit=farba#p16690
Avatar użytkownika
Baniak
zarejestrowani
 
Posty: 2177
Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 8:10 pm
Lokalizacja: GRH Five-O-Deuce http://502-101airborne.pl, ok. Warszawy

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do FAQ - tylko organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości