Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Witajcie

Jeśli jesteś nowy na forum i zaczynasz myśleć o rekonstrukcji 101Abn, nie wiesz od czego zacząć - najpierw koniecznie przejżyj wątki w tej kategorii!

Moderatorzy: Mako, Jackson


Witajcie

Postprzez spoter85 » Pn maja 10, 2010 11:42 pm

Witam wszystkich serdecznie nie wiem czy to co widnieje na Waszej stronie odnośnie przyjęcie nowych członków do grupy to prawda i nic nie da się na to poradzić, ale interesuję się historią 101 DPD i chciał bym bardzo dołączyć do Waszej grupy ale kompletnie nikogo z Was nie znam. Może na początek powiem coś o sobie. No więc mam na imię Paweł i jak wspomniałem wcześniej interesuję się historią a w szczególności 101 DPD. W chwili obecnej czekam na obronę pracy magisterskiej z ekonomii, nie ma to może większego związku z historią ale coś w życiu trzeba robić. Z kąt się wzięła fascynacja 101 DPD? Trudno powiedzieć od zawsze interesowałem się dywizjami spadochronowymi chyba ma to po ojcu, a może to wina lotniska które znajduje się w okolicy, nie wiem. Po raz pierwszy o krzyczących orłach przeczytałem ładnych parę lat temu jak jeszcze miałem czas i chęci na klejenie modeli z papieru, i sam się dziwię jak bardzo wciągną mnie ten temat, no więc zacząłem czytać wszystko co mi wpadło w ręce odnośnie aliantów 101 DPD. Od 1-2 lat staram się zbierać elementy umundurowania jak i wyposażenia skoczka którego ciągle niestety jest za mało. Mam nadzieję że będziemy mogli się spotkać w Łodzi 15 maj na "nocy w muzeum" i pogadać na żywo, bo nie bardzo lubię pisać o sobie a z tego co czytałem w kalendarium na stronie, macie zamiar wziąć udział w imprezie. Pozdrawiam

Z wszelkimi wyrazami spoter85
spoter85
zarejestrowani
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 8:48 pm


Re: Witajcie

Postprzez Mako » Wt maja 11, 2010 8:18 am

Witaj,
wpadaj śmiało na noc muzeów to pogadamy na żywo. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany tematem to już praktycznie połowa drogi, żeby dołączyć do grupy.

Pozdrawiam

PS.
Też studiuję ekonomię. ;)
Avatar użytkownika
Mako
101st
101st
 
Posty: 3314
Dołączył(a): Śr mar 15, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: Warszawa


Re: Witajcie

Postprzez Baniak » Wt maja 11, 2010 8:50 am

Kierunek studiów czy wykształcenie ma najmniejsze znaczenie jeśli w ogóle ;D
Liczy się pasja i chęć zdobywania/pogłębiania wiedzy ;)

Napisz może jaką postać chciałbyś odtwarzać - medyków już mamy dostatek.
Avatar użytkownika
Baniak
zarejestrowani
 
Posty: 2177
Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 8:10 pm
Lokalizacja: GRH Five-O-Deuce http://502-101airborne.pl, ok. Warszawy


Re: Witajcie

Postprzez spoter85 » Wt maja 11, 2010 5:57 pm

Prawdę powiedziawszy nie zastanawiałem się jeszcze nad postacią którą chciał bym odtwarzać, ale wiem że to na pewno nie będzie medyk czy chociaż by kapelan a raczej ktoś z karabinem w ręku, zresztą duchownego i medyków już macie.
spoter85
zarejestrowani
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 8:48 pm


Re: Witajcie

Postprzez Casper » Wt maja 11, 2010 6:04 pm

Duchownego nie mamy ;)
Jeden z kolegów przebrał się na display gdyż tego wymagał nasz scenariusz :-)
Casper
zarejestrowani
 
Posty: 518
Dołączył(a): Śr sie 30, 2006 6:53 pm
Lokalizacja: Ostrów Maz.


Powrót do Strona główna forum

Powrót do FAQ - tylko organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości