Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Gdzie są spotkania

Jeśli jesteś nowy na forum i zaczynasz myśleć o rekonstrukcji 101Abn, nie wiesz od czego zacząć - najpierw koniecznie przejżyj wątki w tej kategorii!

Moderatorzy: Mako, Jackson


Gdzie są spotkania

Postprzez limier » Wt lut 07, 2006 11:09 am

Mam pytanie gdzie sie znajduje "siedziba" grupy przepraszam ze tworze ten wątek ale nie mogłem znaleść tego na stronie w razie czego szanowny admin moze usunąć ten wątek. Za odpowiedz z góry dziękuje. pozdrowienia dla grupy
Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym " W.Churchill
limier
zarejestrowani
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 5:03 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez limier » Wt lut 07, 2006 7:38 pm

Czyli nie ma jakiś co tygodniowych spotkań. Mam pytanie spotkania odbywają sie w łodzi lub warszawie jak często i w jakie dni ? I jak wygląda " rpzmowa kwalifikacyjna " czy trezba jechać do Wa-wy ?
Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym " W.Churchill
limier
zarejestrowani
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 5:03 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez marian » Wt lut 07, 2006 9:45 pm

tak jak napisał ARTHUR, spotykamy się głównie przy samych imprezach rekonstrukcyjnych w których bierzemy udział. A co do rozmowy kwalifikacyjnej, to już musi Ci odpowiedzieć ktoś z dowództwa.

A Ty z jakiego miasta jesteś?
Avatar użytkownika
marian
101st
101st
 
Posty: 1894
Dołączył(a): N gru 18, 2005 7:57 pm
Lokalizacja: Warszawa


Gdzie są spotkania

Postprzez limier » Wt lut 07, 2006 9:53 pm

Pabianice to jest koło Łodzi jakies 12 km od Łodzi
Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym " W.Churchill
limier
zarejestrowani
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 5:03 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez G.Luz » Wt lut 07, 2006 11:59 pm

Witam.w zaadzie pisze tak żeby się przywitać:)
To musisz gadac z Arturem on jest z Łodzi...
INDFUCK
Nie mozna siedzieć bezczynnie na kanapie przed telewizorem. Trzeba wstać, wyjść w teren. Obowiązujące wzorce konsumpcyjne, żądza posiadania i gromadzenia dóbr, stały się dla nas pułapką.
Avatar użytkownika
G.Luz
zarejestrowani
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 11:17 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez limier » Cz lut 09, 2006 3:29 pm

dzięki na razie nie będe wyprzedzał faktów. Nie wiem czy kiedyś dołacze do grupy na razie koncentruje sie na zbieraniu ekwipunku jak będe miał jakiś podstawy o sie zgłosze może jakiś kontakt GG, e-mail
Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym " W.Churchill
limier
zarejestrowani
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 5:03 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez Peter » Cz lut 09, 2006 4:40 pm

A tak apropos spotkań może zorganizowalibyśmy grupowe wyjście do baru pogadać, albo poszli do jakiejś kafejki pograć w call of duty, chyba, że moglibyśmy do kogoś przywieźć kompy i pograć po sieci. Szczególnie teraz mamy trochę czasu, bo już po sesji (przynajmniej ja), a dnie wciąż krótkie. Napiszcie co o tym myślicie.
NAFU - Situation Normal All Fucked Up
Peter
zarejestrowani
 
Posty: 12
Dołączył(a): N gru 25, 2005 6:00 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez G.Luz » Cz lut 09, 2006 4:56 pm

jestem za:)
INDFUCK
Nie mozna siedzieć bezczynnie na kanapie przed telewizorem. Trzeba wstać, wyjść w teren. Obowiązujące wzorce konsumpcyjne, żądza posiadania i gromadzenia dóbr, stały się dla nas pułapką.
Avatar użytkownika
G.Luz
zarejestrowani
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 11:17 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez marian » Cz lut 09, 2006 5:10 pm

limier -> jeśli już zaczynasz/zacząłeś kompletować graty, to zaufaj mi (wiem z autopsji), że wsparcie Grupy może być w tej kwestii duże - dzięki radom chłopaków można uniknąć zakupu czegoś, co się nie nadaje, można poradzić się na temat opłacalności danego zakupu, czy podobnych kwestii.

osoba która zostanie przyjęta na staż rekrucki, nie musi mieć od razu całego wyposażenia
Avatar użytkownika
marian
101st
101st
 
Posty: 1894
Dołączył(a): N gru 18, 2005 7:57 pm
Lokalizacja: Warszawa


Gdzie są spotkania

Postprzez limier » Cz lut 09, 2006 5:15 pm

zaczynam ale ponieważ mam ledwo 16 lat nie śpiesze sie jescze tak gdyz nie chce kupić rzeczy które będą za 2 -3 lata za małe na mnie dlatego szukam głównie hełmu i oprzyrządowania potem ( za jakiś czas ) poszukam munduru i butów. Taki mam plan :) Dzięki, jak znajde coś co mnie będzie ineresowało w internecie podam link i ocenicie czy warto.
Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym " W.Churchill
limier
zarejestrowani
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn lut 06, 2006 5:03 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez piopio101 » Cz lut 09, 2006 5:26 pm

ja tez jestem za spodkaniem w jakiejs kafejce lub barze:)
Avatar użytkownika
piopio101
zarejestrowani
 
Posty: 206
Dołączył(a): So gru 24, 2005 5:11 pm


Gdzie są spotkania

Postprzez alex88 » Pn maja 01, 2006 11:55 am

Witam wszystkich !!!
To mój "debiut" tutaj, ale od dłuższego czasu miałem zamiar się z Wami skontaktować. Czy przyjęlibyście do swojej grupy kogoś z Wrocławia ?
Pozdrawiam wszystkich !
..] Hitler budując swój Wał Atlantycki zapomniał o jednej rzeczy......
zapomniał go "zadaszyć" [..]
Avatar użytkownika
alex88
zarejestrowani
 
Posty: 103
Dołączył(a): So kwi 29, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław


Gdzie są spotkania

Postprzez alex88 » Wt maja 02, 2006 1:39 pm

Dzięki serdeczne. Napewno skorzystam !!
Napewno pozostane z wami w kontakcie (kwestia transportu :) na dniach okaże się co z "bryką") !

Pozdrawiam wszystkich !
..] Hitler budując swój Wał Atlantycki zapomniał o jednej rzeczy......
zapomniał go "zadaszyć" [..]
Avatar użytkownika
alex88
zarejestrowani
 
Posty: 103
Dołączył(a): So kwi 29, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław


Gdzie są spotkania

Postprzez tomkey68 » Wt maja 02, 2006 3:09 pm

Witaj alex. Z Wrocławia do Wyr masz kawałeczek ( w porównaniu z nami to dwa kroki :) ) Wpadnij to pogadamy . Fajnie jak by Ci się spodobało i zasilił byś nasze szeregi , "etatów" Ci u nas dostatek . Pozdrawiam Tom.
Avatar użytkownika
tomkey68
zarejestrowani
 
Posty: 2195
Dołączył(a): So sty 14, 2006 8:49 pm
Lokalizacja: WaWa/Grodzisk Maz.


Gdzie są spotkania

Postprzez Adam » N wrz 03, 2006 6:44 pm

Witam!

Przepraszam jak nie wtym msc napisałem post.Na imie mi Adam i mam 18 lat.Od roku 2003 zajmowałem się rekonstrukcją historyczną w jednym z Łódzkich bractw rycerskich.Łódź to miasto w którym mieszkam.Po doświadczeniu zdobytym na polach bitew XVw pomyslałem nad zmienieniem realijów.Chciałbym przyłączyć się do Was.Czemu chcę to zrobić....historia pasjonowała mnie od małego kajtka.Jak kazdy chłopiec chciałem zostać rycerzem i żołnierzem..jedno się spełniło:DNiedawno przeczytałem książkeS.E.Ambrose "Kompania Braci" losy tych ludzi jeszcze bardziej mnie zafascynowały.W tym roku mam maturke i kierunek wybrany przeze mnie to historia.Zbieram pieniądze na kupno ekwipunku z II wojny światowej..mam pytanie czy bedzie jakieś spotkanie w Łodzi abym mógł przyjść i porozmawiać jak można zostać przyjętym w Wasze szeregi?Moje gg:3231569

Pozdrawiam!I po rymcersku..Chwała Wam!!!
Adam
zarejestrowani
 
Posty: 4
Dołączył(a): N wrz 03, 2006 6:30 pm

Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do FAQ - tylko organizacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości