Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Szelki Medyczne

Oporządzenie i wyposażenie (szelki, pasy, ładownice, hełmy, rękawice, łopatki, kilofki, musset bagi, duffle bagi, menażki, manierki itp.). Tu również o dodatkach, jak pudełka na zapałki itp.

Moderatorzy: Mako, Jackson


Re: Szelki Medyczne

Postprzez gruby » Wt mar 01, 2011 1:11 am

Andrzej napisał(a):
Andrzej, może pokaż swój sprzęt?



Zresztą, nie za bardzo Cię rozumiem. Czy krytyka jest źle widziana na tym forum?
........ a Ty uderzyłeś we mnie, jakbym co najmniej go wyśmiewał. Po prostu ręce mi opadły.

Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie a zrozumiesz. Atakujesz chłopaka , żądasz żeby pokazywał swój sprzęt , nie reagujesz na prośbę użytkownika forum ... a potem dziwisz sie takiej reakcji?
Avatar użytkownika
gruby
zarejestrowani
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lis 01, 2009 11:22 pm
Lokalizacja: Koszalin


Re: Szelki Medyczne

Postprzez Barson1 » Wt mar 01, 2011 7:14 am

Witam!
Rękawiczki są oficerskie z 50-60 lat ( po dziadku). Dziękuje wszystkim za pomoc i porady ;) Jeżeli jest taka możliwość prosił bym administratora o usunięcie wątku .
Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!
BARSON !
Barson1
zarejestrowani
 
Posty: 74
Dołączył(a): N sty 02, 2011 6:24 pm


Re: Szelki Medyczne

Postprzez Andrzej » Wt mar 01, 2011 12:41 pm

Przeczytaj swój pierwszy post w tym temacie a zrozumiesz. Atakujesz chłopaka , żądasz żeby pokazywał swój sprzęt , nie reagujesz na prośbę użytkownika forum ... a potem dziwisz sie takiej reakcji?


Owszem, bo kol. Barson jest mi znany z tego, że rwał się za rekonstrukcję pięciu armii.
Teraz widzę, że twardo idzie ku spadakom, co się chwali.

Niczego nie zażądałem, poprosiłem jedynie, by pokazał sprzęt, bo jestem ciekawy manierki i butów.

A jak pokazał, to warto powiedzieć, co jest nie tak w moim odczuciu. Więc dziwię się takiej reakcji na zwykłe zwrócenie uwagi.
Chyba, że spadochroniarze są poza wszelką krytyką.

Rękawiczki są oficerskie z 50-60 lat ( po dziadku).


Szkoda je niszczyć. Niedługo będą eksponatem muzealnym. ;)
http://obserwartor.blogspot.com/

Starzy żołnierze nigdy nie umierają. Bledną jedynie ich gwiazdy.

Douglas MacArthur
Avatar użytkownika
Andrzej
zarejestrowani
 
Posty: 197
Dołączył(a): So sty 02, 2010 12:21 pm
Lokalizacja: Słupsk/Pomorskie


Re: Szelki Medyczne

Postprzez Barson1 » Wt mar 01, 2011 1:39 pm

Te są akurat zimowe a mam jeszcze dwie pary letnich z czego jedna taty . Ja swoje letnie mam zakonserwowane i schowane jako pamiątkę po dziadku .
Pozdrawiam!
P.S
Tak a propos kłótnie nie mają żadnego sensu moim zdaniem ( NIE MOWIE TUTAJ O WYMIANIE ZDAŃ CZY POGLĄDÓW ! ) . A temat o szelkach medycznych zszedł zupełnie na inny tor więc aby nie zaśmiecać forum proszę o usunięcie wątku w miarę możliwości !
Barson1
zarejestrowani
 
Posty: 74
Dołączył(a): N sty 02, 2011 6:24 pm

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do US Wyposażenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości