Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Zasady kupowania za granicą, zbiorcze oferty, to wszystko co nie kwalifikuje się do któregoś z pozostałych działów sprzętu (umundurowania/wyposażenia/uzbrojenia)

Moderatorzy: Mako, Jackson


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez Joseph Lesniewski » Pn mar 22, 2010 9:00 am

wujo napisał(a):obsługa tragiczna. kolejne zamówienie na ponad 300 PLN, kurier wybrany żeby szybko sżło, rzeczy na stenie ponoć. minęło 5dni i nic. 0 odzewu. osttani raz robię tam zakupy. Podejście do klienta beznadziejne!


Wiesz chyba cię przebiłem wszak zakupiłem towar 02.03.2010 Dziś jest 22.03.2010 A na stronie dalej wisi, że zamówienie PRZYJĘTE :( i tyle pieśni, ale nie omieszkam poinformować jak przesyłka wreszcie dotrze do celu!!!
Avatar użytkownika
Joseph Lesniewski
zarejestrowani
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 30, 2006 3:20 pm
Lokalizacja: Sieradz/Zabrze


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez Baniak » Pn mar 22, 2010 4:21 pm

Najwidoczniej zarobieni są... to tylko ludzie więc należy uzbroić się w cierpliwość i dać im szansę ;)

Widocznie nietypowe i czasochłonne zamówienia składacie ::)
Avatar użytkownika
Baniak
zarejestrowani
 
Posty: 2177
Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 8:10 pm
Lokalizacja: GRH Five-O-Deuce http://502-101airborne.pl, ok. Warszawy


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez arthur_szu » Pn mar 22, 2010 7:26 pm

Może warto przedzwonić? Osobiście nie miałem żadnych problemów. Wręcz przeciwnie - polecam :)
There are no atheists in fox holes, some say.
Obrazek
Avatar użytkownika
arthur_szu
zarejestrowani
 
Posty: 59
Dołączył(a): Pn gru 07, 2009 7:52 pm


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez Joseph Lesniewski » Pn mar 22, 2010 9:52 pm

Odnośnie samego sklepu nigdy nie miałem zastrzeżeń a to, że czekam już jakiś czas na towar no cóż zdarza się i najlepszym. Chciałem tylko uświadomić wujo by nie poczuł się osamotniony wszak cierpliwość jest cnotą ;)
Avatar użytkownika
Joseph Lesniewski
zarejestrowani
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 30, 2006 3:20 pm
Lokalizacja: Sieradz/Zabrze


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez Baniak » Śr mar 24, 2010 2:10 pm

Poza tym nie narzekajcie aż tak - ja od połowy grudnia 2009 :o czekam na dwie książki z D-Day Publishing :(

To tak dla otuchy wszystkim, którzy czekają po parę dni ::) :P
Avatar użytkownika
Baniak
zarejestrowani
 
Posty: 2177
Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 8:10 pm
Lokalizacja: GRH Five-O-Deuce http://502-101airborne.pl, ok. Warszawy


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez werdek » N cze 20, 2010 5:52 pm

Niedawno zakupiłem u nich Jump Suit i spodnie okazały się za duże. Chcę wymienić więc posłałem im mailla z pytaniem o wymianę. Odpisali mi że mam podać dokładne dane, no więc wysłałem im tego maila i czekam na odpowiedź od tygodnia, a tu ciągle głucho. Nawet nie można się dodzownić do nich bo pokazuje błąd połączenia. Nie wiecie czasem o co chodzi ?

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
werdek
zarejestrowani
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 9:21 pm
Lokalizacja: okolice Tarnowskich Gór


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez gruby » N cze 20, 2010 6:03 pm

Właściciele się hmmm...pokłócili i podzielili. Sklepu rekonstrukcja.pl nie ma już pod podanym na stronie adresem a telefon jest nieaktualny. Niedawno osobiście stawiłem się w tym sklepie celem zakupienia paru drobiazgów ale dawny wspólnik nie był w stanie powiedzieć gdzie po podziale drugi wspólnik się przeniósł. Tak nawiasem mówiąc nieaktualny też jest adres podany na Waszej stronie- Norman D. Landing, Militaria (3 pozycja na liście sklepów z militariami)- też byłem tam niedawno osobiście i pod podanym adresem mieszkają nowi właściciele.
Avatar użytkownika
gruby
zarejestrowani
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lis 01, 2009 11:22 pm
Lokalizacja: Koszalin


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez werdek » N cze 20, 2010 6:19 pm

To co w takim razie mam zrobić z zakupionymi spodniami ?
Avatar użytkownika
werdek
zarejestrowani
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 9:21 pm
Lokalizacja: okolice Tarnowskich Gór


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez Baniak » N cze 20, 2010 6:34 pm

gruby napisał(a):Tak nawiasem mówiąc nieaktualny też jest adres podany na Waszej stronie- Norman D. Landing, Militaria (3 pozycja na liście sklepów z militariami)- też byłem tam niedawno osobiście i pod podanym adresem mieszkają nowi właściciele.


Adres www jest aktualny i wskazuje na to, na co ma wskazywać więc wszystko jest w porządku.
To, że nikt na stronie nie zmienił adresu, pod którym można się stawić osobiście to już nie Nasz problem,
a właściciela witryny internetowej.
Avatar użytkownika
Baniak
zarejestrowani
 
Posty: 2177
Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 8:10 pm
Lokalizacja: GRH Five-O-Deuce http://502-101airborne.pl, ok. Warszawy


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez werdek » N cze 20, 2010 6:39 pm

To czym moze być w takim razie spowodowana ta zwłoka i zablokowany numer tel. ? Wiem, i można to zauważyć że jestem zleksza wkurzony na to, ale nie dziwcie się.

Pozdrawiam.

edit: z tego co zauważyłem to mają jeszcze jeden sklep: www.vest.pl. Może napisać w tej sprawie do nich ?
Ostatnio edytowano N cze 20, 2010 6:46 pm przez werdek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
werdek
zarejestrowani
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 9:21 pm
Lokalizacja: okolice Tarnowskich Gór


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez nicpoń » N cze 20, 2010 6:45 pm

Zawsze możesz je sprzedać,lub z kimś się zamienić, przynajmniej masz towar. Ja np. 07 kwietnia zamówiłem koszulę wełniana US i naszywkę 82nd (około 250zł). Jakieś 3 tygodnie temu gościu mi odpisał że za koszulę kasę zwrócą bo mają problemy z dostawą, a naszywkę wyślą. Do dzisiaj kasa nie wróciła, a naszywka nie dotarła. Od jakichś 2 tygodni nie dostałem żadnej odpowiedzi na e-maile. Nie polecam u nich zamawiać , szkoda nerwów. Pozdro
GRH "FIVE-O-DEUCE", 502nd PIR 101st Airborne
http://five-o-deuce.pl


"Gdyby tchórzostwo było walutą, 506 pułk składał by się z samych milionerów." David K. Webster
Avatar użytkownika
nicpoń
zarejestrowani
 
Posty: 28
Dołączył(a): Pn gru 28, 2009 6:04 pm
Lokalizacja: GRH Five-O-Deuce http://502-101airborne.pl, Strzelce Opolskie


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez werdek » N cze 20, 2010 6:49 pm

A czy takie spodnie opłaca się dać krawcowi do zmniejszenia? Głównie chodzi mi o sens tego.
Avatar użytkownika
werdek
zarejestrowani
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 9:21 pm
Lokalizacja: okolice Tarnowskich Gór


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez gruby » N cze 20, 2010 7:28 pm

Sens jest pod warunkiem ,że krawiec dobrze zrobi (tym bardziej ,że z większych na mniejsze to raczej łatwiej). Ja zmniejszałem sobie o dobre 2 rozmiary spodnie m37 -nie kosztowało zbyt wiele a wygląda dobrze (pewnie w przypadku m42 będzie trudniej bo jest więcej szczegółów ale jeżeli krawiec jest dobry to powinien dać radę (kwestia ceny)
Avatar użytkownika
gruby
zarejestrowani
 
Posty: 24
Dołączył(a): N lis 01, 2009 11:22 pm
Lokalizacja: Koszalin


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez werdek » Pn cze 21, 2010 2:11 pm

Dzisiaj odpisał mi facet tłumacząc się, że był w Belgii. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale wynika z tego że sklep wciąż działa.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
werdek
zarejestrowani
 
Posty: 49
Dołączył(a): Pn kwi 19, 2010 9:21 pm
Lokalizacja: okolice Tarnowskich Gór


Re: Zapraszamy do sklepu www.rekonstrukcja.pl !

Postprzez Joseph Lesniewski » Pn cze 28, 2010 11:51 pm

A powiem tak na przekór :D
Ostatnio trochę marudziłem na reko.pl ale to już przeszłość.
Poszukiwałem jump Boots roz.7 i wszędzie bieda, więc piszę i co się dowiaduje że jak co to załatwi. Nie dość że towar załatwiony to jeszcze na dodatek szybko wysłany, tak szybko że nie zdążyłem podać nowego adresu hehe no i poszło do moich rodziców a oni jak to rodzice starej daty oczywiście zapomnieli mnie poinformować o zaistniałym temacie i stwierdzili że "syn odbierze w siedzibie firmy UPS" ;D
Butki tak więc w piątek wylądowały w Katowicach.
Dzwonię we wtorek i mają tam taki burdel za przeproszeniem w tej firmie że towar rzeczywiście dostarczono mi w czwartek, szkoda tylko że tydzień później.
To jednak nie powstrzymało radości mojej szanownej małżonki która zawsze chciała je mieć ......
Reasumując:
1. Rekonstrukcja.pl 6/6
2 Kurier UPS -1/-1

Z innej beczki Nicpon jak potrzebujesz koszulę M-1937 to giełda w Bytomiu się kłania, stan 6/6 Oryginalne nie miltec, 120zł /sztuka, jak będziesz serio zainteresowany daj znać to ci zakupię i prześlę w Opolskie ;)
Avatar użytkownika
Joseph Lesniewski
zarejestrowani
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 30, 2006 3:20 pm
Lokalizacja: Sieradz/Zabrze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do O sprzęcie ogólnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości