Go to footer

GRH 101 Airborne forum rekonstrukcji amerykańskich jednostek powietrznodesantowych


Sklep- Soldiers of Fortune

Zasady kupowania za granicą, zbiorcze oferty, to wszystko co nie kwalifikuje się do któregoś z pozostałych działów sprzętu (umundurowania/wyposażenia/uzbrojenia)

Moderatorzy: Mako, Jackson


Sklep- Soldiers of Fortune

Postprzez Kołek[PL] » N kwi 12, 2009 11:47 pm

Witam... :)
Na forum jestem nowy- postanowiłem się zarejestrować gdyż macie tu wiele ciekawych rzeczy.
Sam jestem rekonstruktorem 82nd Airborne 307th Brigade Support Battalion.
Mianowicie, przejdę do sedna sprawy :)
Znalazłem na tym forum link do sklepu- Soldiers of Fortune- mają tam sporo sprzętu jak by nie patrzeć. Pytanie z mojej strony, czy jest na forum ktoś kto już, coś zamawiał stamtąd- byłbym niezmiernie wdzięczy na za wytłumaczenie, jak zamawiać, jaka jest forma płatności itd.

Pozdrawiam... :)
"Nie przynosi wstydu- opór i poświęcenie życia dla wolności, sprawiedliwości i honoru..."

Obrazek
Avatar użytkownika
Kołek[PL]
zarejestrowani
 
Posty: 3
Dołączył(a): N kwi 12, 2009 11:41 pm


Re: Sklep- Soldiers of Fortune

Postprzez Baniak » Pn kwi 13, 2009 7:00 am

Wszystko jest tutaj -> HOW TO ORDER

Order online
Find the products you want to order by browsing the product menus on the left, or use the search option at the top left of this page. Add required items to the shopping cart, and when order is complete proceed to the confirmation pages to enter your name, address, credit/debit card and delivery details. You will recieve a confirmation e mail which will contain your order number.

Zakupów dokonujesz jak w każdym innym sklepie internetowym - co się podoba to do koszyka ;D Moja rada jest taka - najpierw wybierz sobie to co chcesz zakupić i wyślij do nich zapytanie jaki będzie koszt wysyłki - bo to jest kwestia zasadnicza przy zakupach zagra(ma)nicą. Kolejna sprawa to waluta - funty - więc w tym przypadku wysyłka może zaboleć - dlatego jeszcze raz powtarzam - najpierw zapytaj o koszt wysyłki, bo nie zawsze jest taki jaki podają na swojej stronie (zależny od wartości zamówienia, wielkości paczki).

How you can pay
We accept payment by the following cards: Visa, AMEX, Mastercard, Maestro, Delta. We also accept Bankers draft in Pounds Sterling, Postal orders, Cheques (£ Pounds Sterling only) and Cash (send by recorded delivery). Please allow 21 days for delivery if paying by cheque.

Ja płacę używając E-karty (Visa) w mBanku - w trakcie kończenia zamówienia podajesz swoje dane (w tym kartę). "Ładujesz" kartę odpowiednią kwotą i czekasz aż SOF ściągnie należność za Twoje zakupy...a potem pozostaje już tylko czekać na paczkę ;D
Avatar użytkownika
Baniak
zarejestrowani
 
Posty: 2177
Dołączył(a): Pn cze 02, 2008 8:10 pm
Lokalizacja: GRH Five-O-Deuce http://502-101airborne.pl, ok. Warszawy


Re: Sklep- Soldiers of Fortune

Postprzez Kołek[PL] » Pn kwi 13, 2009 2:29 pm

Dzięki wielkie, za pomoc.
Mam rodzinę w Anglii, więc oni się zajmą zakupem i wysyłką, po prostu chcieli wiedzieć jak to mniej/więcej wygląda przy zakupie. Będą brali w funtach więc ich to nie zaboli ;)
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :)
"Nie przynosi wstydu- opór i poświęcenie życia dla wolności, sprawiedliwości i honoru..."

Obrazek
Avatar użytkownika
Kołek[PL]
zarejestrowani
 
Posty: 3
Dołączył(a): N kwi 12, 2009 11:41 pm


Re: Sklep- Soldiers of Fortune

Postprzez G.Luz » Śr kwi 15, 2009 8:23 am

Kołek[PL] napisał(a):Witam... :)

Sam jestem rekonstruktorem 82nd Airborne 307th Brigade Support Battalion.
M
Pozdrawiam... :)


Powitać,
Mam pytanko jesteś "wolnym strzelcem" czy działasz w jakiejś GRH?
Pozdrawiam
B.
Avatar użytkownika
G.Luz
zarejestrowani
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pn gru 19, 2005 11:17 pm


Re: Sklep- Soldiers of Fortune

Postprzez Kołek[PL] » Śr kwi 15, 2009 9:57 am

Wolnym strzelcem ;)
"Nie przynosi wstydu- opór i poświęcenie życia dla wolności, sprawiedliwości i honoru..."

Obrazek
Avatar użytkownika
Kołek[PL]
zarejestrowani
 
Posty: 3
Dołączył(a): N kwi 12, 2009 11:41 pm


Powrót do Strona główna forum

Powrót do O sprzęcie ogólnie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości